Grupy parafialne: Wypłyń na głębię

Odnowa w Duchu Świętym

News

Wspólnota ta istnieje w naszej parafii od września 2012 roku. Najpierw członkowie spotykali się, aby po prostu rozmawiać o Bogu. Ostatnio wspólnota nabrała bardziej sformalizowanego charakteru: wybraliśmy lidera, animatorów i nazwę. Wspólnota została po zakończeniu Seminarium Odnowy Wiary czerwcu 2016 r. oficjalnie włączona w struktury Odnowy w Duchu Świętym.

Celem grupy jest: pogłębienie życia modlitwy oraz formacja ludzka, zmierzająca do osiągnięcia dojrzałości. Spotkania są cotygodniowe i odbywają się w sali na plebanii lub w domach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Terminy spotkań są podawane poniżej.

Terminy spotkań wspólnych:

Wspólnota "Wypłyń na głębię" spotyka się co tydzień w czwartek o godz.20 w domu parafialnym, wejście tak jak do kancelarii. Serdecznie zapraszamy każdą osobę która chce wziąć udział w spotkaniu.